با سلام و ادب
سال نو که می شود همیشه این امید را داریم که سال جدید را با قدرتی بیشتر شروع کنیم . آینده پیش روی ما همواره با مخاطره روبره بوده است ، اما چشم اندازهایی که داریم می بینیم بعد از مشکلات زیادی که فراهم شده بود ، یکی یکی و در طی زمان دارند ترمیم و بهبود می شوند ، این نوید را به ما می دهد که آینده روشن است.
پالس سرور پیشاپیش سال بسیار پر نشاط و موفقیت و افزایش کسب و کارهای پرسود را برای شما کاربران عزیز آرزو می کند.
امید به اینکه بتوانیم با همکاری و همفکری هم کاری کنیم که بقیه از ما تقلید کنند نه اینکه در همه زمینه ها و همه کارها از بقیه تقلید کنیم.

به پاس قدردانی از شما و به عنوان عیدی برای کاربران جدید وب سایت بر روی تمامی محصولات شرکت (به غیر از دامنه و سرور اختصاصی) از 15 تا 25 درصد تخفیف ویژه در نظر گرفته شده است
این تخفیف تا 20 فروردین سال 95 ادامه خواهد داشت و برای مشتریان جدید فقط اعمال می شود.

این تخفیف شامل سرورهای مجازی آمریکا -آلمان -انگلیس می باشد و همچنین هاست لینوکس خارج کشور چه به صورت اس اس دی و چه به صورت عادی و همچنین سرورهای مجازی جدید با هارد اس اس دی آلمان و سرورهای مجازی ایران و هاست ایران می باشد. 

کد تخفیف این آفرها : nr95pulse
همچنین به اطلاع می رساند سرور جدید و قوی از کانادا نیز سفارش داده شده است که دوستانی که نیاز به آی پی و سرور مجازی از کانادا هستند می توانند از لینک زیر نسبت به پیش خرید سرور ها اقدام کنند. سرور در اول ماه میلای به دست ما خواهد رسید.

برای تشویق به خرید شما 50 درصد تخفیف دائمی بر روی قیمت ها لحاظ کرده ایم


آفر سرور کانادا : http://client.pulseserver.net/cart.php?gid=9


در صورت داتشن هر گونه سوالی لطفا حتما حتما ابتدا در سایت ثبت نام کنید و سپس تیکت بزنید .

یا اینکه با ایمیل ما در ارتباط باشید : support@pulseserver.net

با آرزوی بهترین ها
مدیریت پالس سرور

Friday, March 18, 2016

« برگشت